Kelpa Bioveta 90 g JP

Kód: ZB006027-06
Útulek potřebuje
Neohodnoceno
339 Kč
Útulek potřebuje (30 ks)

Kelpa Bioveta pro zdravé zuby a dásně, působí proti zápachu, účinně bojuje proti stomatologickým problémům. Viditelné zlepšení stavu již po 3-5 týdenním používání!
Snižuje zápach z tlamy u psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kelpa Bioveta.
Jedním z častých stomatologických problémů u psů jsou problémy se zuby. Je to problém, který se zdá být poměrně neškodný, ale při jeho zanedbání může vašemu psovi způsobit velké nepříjemnosti.

Ke stomatologickým problémům jsou nejvíce náchylná trpasličí plemena, projrvují se i u malých a středních plemen a nejméně náchylná jsou velká plemena. Nejdříve se na zubech objevuje zubní plak, což je hmota sestávající hlavně z bakterií a bakteriemi produkovaných adhezivních bílkovin. Postupnou mineralizací plaku vzniká mikroporézní zubní kámen, který může nabývat různých barev od světle žluté po černohnědou. Zubní kámen narušuje samočistící schopnost chrupu, utlačuje dáseň a poskytuje útočiště choroboplodným zárodkům v dutině ústní. To má později za následek zvýšený zápach z tlamy, zánět dásní, paradontózu až vypadávání chrupu. V posledních fázích zubní kámen způsobuje psům silnou bolest a je rezervoárem bakterií zatěžujících organismus. Špatné zdraví zubů či dásní působí negativně na celý psí organismus. Bakterie se rozptylují z dásní krevním řečištěm do plic, kloubů a srdeční chlopně, kde způsobují zánětlivé reakce a oslabují zvíře.

Kelpa Bioveta pro zdravé zuby a dásně, působí proti zápachu, účinně bojuje proti stomatologickým problémům. Viditelné zlepšení stavu již po 3-5 týdenním používání!
Snižuje zápach z tlamy u psů a koček.
Udržuje zuby čisté a zdravé.
Podporuje a zlepšuje funkci imunitního systému.
Dodává potřebné množství jodu pro správnou funkci štítné žlázy.
Zlepšuje kvalitu srsti a kůže.
Antioxidační a regenerační účinky.

Kelpa Bioveta při pravidelném dlouhodobém podávání působí jako prevence stomatologických obtíží a zamezuje zápachu z tlamy.

Kelpa Bioveta je čistě přírodní přípravek, který byl původně vyvinut a testován pro lidskou potřebu a poté byla účinnost zjištěna také u zvířat. S obsahem mořské řasy Kelpy (Ascophyllum Nodosum), máty, petrželového listu a kvasnic působí nejen v dutině ústní, ale přispívá k celkovému zdraví zvířete.
Po vstřebání v trávícím traktu se účinné složky vylučují do slin a tím účinně působí přímo v ústní dutině. Významně ovlivňuje schopnost zachycování bakterií a stomatologických obtíží.
Přípravek pro dlouhodobé podávání s krmivem s jednoduchým dávkováním přiloženou odměrkou.

Velké ekonomické balení 90 g prášku pro psy a kočky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jménem psa, z.s.
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: