Predator Bio repelent spray 150 ml

Kód: ZB006811
Novinka
Neohodnoceno
279 Kč
na skladu u dodavatele

Repelent Predator BIO sprej je repelent v aerosolovém provedení na bázi přírodních esenciálních silic - v biokvalitě. Díky vysokému podílu účinných látek je docíleno optimálního účinku proti veškerým druhům komárů i klíšťat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repelent Predator BIO sprej je repelent v aerosolovém provedení na bázi přírodních esenciálních silic - v biokvalitě. Díky vysokému podílu účinných látek je docíleno optimálního účinku proti veškerým druhům komárů i klíšťat.

  • repelent se zvýšeným obsahem účinných látek
  • na bázi přírodních esenciálních silic
  • vhodný k aplikaci na kůži a oděv
  • pro děti od 2 let
  • bez parfemace
  • s přirozenou citrusovou vůní
  • doba účinnosti minimálně 3,5 hodiny
  • vhodný i pro domácí mazlíčky
  • 100 % dávkování ve svislé i vodorovné poloze

Použití:

Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na pokožku a oděv. Při použití na tvář a krk nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete.

Složení:

eucalyptus citriodora (CAS: 1245629-80-4, ES: 800-429-0) 300 g/kg. Obsahuje: (hnací plyn), propan, butan.

Dávkování:

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu. Repelent je účinný proti komárům minimálně po dobu 4 hodin a na klíšťata 2 hodiny.

Nepoužívejte u dětí do 2 let. Při přímé aplikaci na pokožku dětí od 2 do 12 let je možné přípravek aplikovat max. 1 x denně. U dětí starších 12 let a dospělých max. 2 x denně. Max. denní dávka na dospělého člověka je 12 g. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Při podráždění kůže přerušte používání. Skladujte přípravek odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Přípravek není vhodný pro průmyslové použití a profesionální uživatele. Zamezte styku přípravku s očima a ústy. U dětí neaplikujte přípravek přímo na dlaně a prsty. Po skončení expozice umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Telefonní číslo pro naléhavé situace: Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2 (nepřetržitě) tel.: +420 224 919 293, +420 224 915 402.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabidka pro provozovatele utulku
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: