Pavo SpeediBeet 15 kg

Kód: KRM15090
Neohodnoceno
1 168 Kč 77,87 Kč / 1 kg
na skladu u dodavatele

Řepné řízky pro koně bez obsahu škrobu, melasy a s nízkým obsahem cukru jen 5 %. Ideální pro koně náchylné ke schvácení kopyt (Laminitis). Pavo Speedi Beet je doporučováno nadací Laminitis Trust.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řepné řízky pro koně bez obsahu škrobu, melasy a s nízkým obsahem cukru jen 5 %. Ideální pro koně náchylné ke schvácení kopyt (Laminitis). Pavo Speedi Beet je doporučováno nadací Laminitis Trust.

Pavo Speedi Beet se skládá z vysoce kvalitní hrubé vlákniny, která optimálně podporuje zdravé trávení. Vločky jsou zpracovány patentovaným výrobním procesem (mikronizace) do vynikajícího krmného doplňku. Velice rychle změknou a mohou být krmeny již po 10 minutách namáčení. Bez škrobu, melasy a s nízkým obsahem cukru (jen 5 %) je to ideální krmení pro koně, kteří jsou náchylní ke schvácení kopyt (Laminitis). Pavo Speedi Beet je doporučováno nadací Laminitis Trust. Pavo Speedi Beet má vysoký obsah rozpustné vlákniny, hlavně pektinu, což znamená, že jeho vlákna jsou lépe stravitelná než seno. Proto je vynikajícím zdrojem energie s pomalým uvolňováním. Proto je to ideální krmivo pro sportovní koně. Probiotické působení pektinu podporuje růst zdravých trávicích bakterií a zlepšuje trávení. Pavo Speedi Beet nesmí být v žádném případě zkrmován v suchém stavu. Uchovávejte je vždy v uzavřeném obalu, aby se k němu nemohl dostat volně pobíhající kůň. Neobsahuje žádné přidané vitamíny a minerály. Pokud krmíte svého koně Speedi Beet namísto objemového krmení, pak je vhodnépřidání minerálního krmiva, např. Pavo SummerFit neboPavo VitalComplete.

Důležité vlastnosti

  • Vysoce kvalitní vláknina s prebiotickým efektem
  • Podporuje zdravé trávení
  • Nízký obsah cukru, neobsahuje melasu

Doplňkové parametry

Kategorie: krmivo
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: